Ergon jistě najdete Kde Ergon najdete?;
pozadí odkaz na Kontakt.html
 
obrázek tlačítko odkaz O nás odkaz Ergon HOME
obrázek tlačítko Aktuality
obrázek tlačítko Nabídka firmám odkaz Firmy.html
obrázek tlačítko Fotogalerie odkaz Fotogalerie.html
obrázek tlačítko Poradna Ergon odkaz Poradna Ergon
obrázek tlačítko Kontakt Ergon odkaz Kontakt Ergon

 Výstavba 3.haly o.s. Ergon-Chráněná dílna dokončena
    o.s. Ergon - Chráněná dílna dokončilo výstavbu v pořadí třetí výrobní haly v průmyslové zóně na Balinách. Stavba byla realizována s podporou Evropské unie v projektu s názvem „Rozšíření chráněné dílny ERGON - 3. etapa“,registrační číslo CZ.1.10/3.2.00/05.01321 v rámci 5.výzvy ROP Moravskoslezsko v oblasti podpory 3.2. Subregionální centra.
V nové hale vznikla lakovna a prostory pro montážní a balící práce. Nedílnou součástí je sociální budova, kde je sociální základna pro zaměstnance, šatny, skladovací prostory a místnosti pro vykonávání administrativních činnosti.
Cílem celého projektu je vytvoření podmínek a zázemí pro zaměstnávání osob se zdravotním znevýhodněním, které patří mezi nejohroženější na trhu práce. V nové hale vznikne 43 nových pracovních míst právě pro znevýhodněné občany, kterým získání zaměstnání přinese nejen finanční příjem, ale i celkové zvýšení kvality života.

Kontakt: tel: 558 533 453 mobil: 737 760 712 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript